Site Loader

Już 12 grudnia ruszy pierwsza tura sprzedaży biletów na Eurowizję w Rotterdamie. Nasze zakupy będzie można zacząć już o godzinie 12:00. Wystarczy wejść na stronę https://tickets.songfestival.nl/ i bilety są w zasięgu naszej ręki. Oczywiście w sprzedaży będą wejściówki zarówno na finał i półfinały konkursu, jak i na próbę jurorską i próbę rodzinną.  

Ponadto organizator konkursu pragnie nas poinformować, że jeśli we Czwartek nie uda nam się zakupić biletów to nic straconego! W przyszłym roku, w okolicach lutego i marca rusza dwie kolejne tury sprzedaży. Jesteśmy też przestrzegani przed kupnem biletów z innych źródeł. Absolutnie nie należy kupować biletów bez oficjalnego logo Eurowizji 2020! 

Ceny- a co za tym idzie pieniądze, rzecz, której na ogół ciągle nam brakuje. Ceny biletów na Eurowizję zawsze wywołują nie małe poruszenie. Czy tym razem będzie podobnie?  

Ceny miejsc siedzących na półfinałowe koncerty na żywo wąchają się od 68,50do 158,50€. Zdecydowanie tańsze są bilety na próby. Najtaniej próbę rodzinną możemy obejrzeć za 18,50€, natomiast za najdroższy bilet na próbę jurorską zapłacimy 68,50€. 

Jeśli chcemy zobaczyć na żywo sobotni finał Eurowizji 2020, będziemy musieli zapłacić od 88,50€ do nawet 248,50€. Bilety na próby wielkiego finału są oczywiście znacznie tańsze. Od 48,50€ do 108,50€.  

2000 biletów na Eurowizję zgodnie z tradycją jest zarezerwowanych dla klubów OGAE. 

źródło:https://eurovision.tv

rekrutacja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *