Site Loader

Eurowizyjni artyści ciągle udowadniają fanom, że po Eurowizji warto śledzić ich karierę. Przyjrzyjmy się najnowszym utworom zza naszej wschodniej granicy!

Choć Polina Gagarina, która reprezentowała z wielkim sukcesem Rosję na Konkursie Piosenki Eurowizji w 2015 roku, była już znana szerszej publiczności przez zaśpiewaniem “Million Voices”, to jej kariera zdecydowanie nabrała po tym tempa. Zajęcie drugiego miejsca we Wiedniu dało jej jeszcze większą popularność. Wydaje piosenki, które cieszą się milionami wyświetleń, a artystka dużo koncertuje. Jej najnowszy singiel “Smotri”.

Ani Lorak to kolejna laureatka drugiego miejsca na Eurowizji. “Shady Lady” osiągnęło dało wielki sukces Ukrainie w 2008 roku. Od tamtej pory Ani Lorak to jedna z największych gwiazd nie tylko na Ukrainie, ale i w Rosji. Odważnie śpiewa o miłości, zarówno tej szczęśliwej, jak i tej przynoszącej smutek, zwraca uwagę społeczeństwa na wiele problemów. W swoich teledyskach zachwyca fanów. Potwierdza to także jej nowy utwór “My narushaem”!

O sobie nie daje zapomnieć też Loboda! Prowokacyjny występ w 2009 roku zajął dwunaste miejsce. Od tamtej pory jej kariera ruszyła jak szalona! Prawdziwa gwiazda dalej kusi, zachwyca i prowokuje. Jej najnowszy singiel “Miro malo” to emocje, ból, a także próba rozprawienia się z niepowodzeniami z przeszłości. Fani już nie mogą się doczekać teledysku do niego bo znając Lobodę, będzie on na pewno wyjątkowy!

Sergey Lazarev to wielka gwiazda Eurowizji, ale także jeden z najlepszych artystów Rosji. Podwójne zdobycie trzeciego miejsca w Konkursie Piosenki Eurowizji jest dla Rosjan bardzo ważne, a także rzutuje na późniejszą karierę. Jak widać, Sergey osiąga wielkie sukcesy, a każdy jego nowy singiel staje się hitem! Najnowszym wydanym przez niego utworem jest “Ya ne boyus”, który oczywiście już jest wielkim przebojem! Czy zasłużenie?

Jak podobają się Wam najnowsze piosenki od tych artystów? Czy ich eurowizyjne propozycje były lepsze? A może to właśnie z tymi piosenki osiągnęliby lepszy wynik?

Joanna Nowotka

Z Eurowizją jestem związana od małego, ponieważ co roku cała rodzina ją śledzi. Kocham Eurowizję za różnorodność, talenty i przymrużenie oka. Doceniam folkowe brzmienia oraz wyraziste, emocjonalne ballady. Na co dzień interesuje się Bałkanami i Bliskim Wschodem, więc reprezentacje tych państw przyciągają mnie najbardziej. Prywatnie, studiuję psychologię społeczną w Collegium Civitas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *