Site Loader

Tamara Todevska, reprezentantka Macedonii Północnej podczas tegorocznej Eurowizji w Tel Awiwie, właśnie zaprezentowała nowy singiel! Posłuchajcie “Monsters”!

Najnowsza piosenka Tamary Todevskiej nosi tytuł “Monsters”. Odpowiadają za nią ci sami twórcy, co za utwór “Proud”, który osiągnął wielki sukces na Eurowizji w 2019 roku. Za muzykę odpowiadają: Robert Bilbilov, Darko Dimitrov i Lazar Cvetvkoski, a twórcą tekstu jest Kosta Petrov.

“Monsters” to piosenka o miłości. O takiej miłości, który doprowadza Cię do szaleństwa. O miłości, która uderza w nasze wszystkie czułe punkty. O takiej miłości, bez której nie można żyć.

Tamara Todevska

“Monsters” to pierwszy singiel nadchodzącej płyty Tamary. Ma się ona ukazać na początku przyszłego roku.

Tamara Todevska reprezentowała Macedonię Północną podczas Konkursu Piosenki Eurowizji 2019 w Tel Awiwie z balladą “Proud”. Wygrała ona głosowanie jury i ustanowiła nowe rekordy dla macedońskiego artysty – najlepszy w historii startów wynik podczas finału oraz półfinału, a także pierwszy bałkański zwycięzca ze zwycięstwem u jury.

Joanna Nowotka

Z Eurowizją jestem związana od małego, ponieważ co roku cała rodzina ją śledzi. Kocham Eurowizję za różnorodność, talenty i przymrużenie oka. Doceniam folkowe brzmienia oraz wyraziste, emocjonalne ballady. Na co dzień interesuje się Bałkanami i Bliskim Wschodem, więc reprezentacje tych państw przyciągają mnie najbardziej. Prywatnie, studiuję psychologię społeczną w Collegium Civitas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *