Site Loader

Viki Gabor nie zwalnia tempa! Młoda wokalistka wydała swój pierwszy singiel od czasu pamiętnej wygranej w Gliwicach! Tym razem do współpracy zaprosiła znaną polską artystkę…

Zeszłoroczna zwyciężczyni Konkursu Piosenki Eurowizji Junior nie szczędzi niespodzianek swoim fanom i ponownie dostarcza dawkę pozytywnych emocji! Miesiąc temu Viki opublikowała trzy covery kolęd oraz znanego świątecznego przeboju we własnych aranżacjach, które umiliły wszystkim bożonarodzeniowy czas. Zaledwie tydzień później wydany został zwycięski singiel Superhero w wersji fizycznej, a całą uzyskaną z jego sprzedaży kwotę pieniędzy przeznaczono na walkę ze zmianami klimatu. Teraz przyszedł czas na drugą piosenkę debiutującej wokalistki! Ramię W Ramię to nowy utwór w wykonaniu duetu Viki Gabor oraz słynnej i cenionej polskiej artystki – Kayah!

Obecnie Ramię W Ramię jest dostępne na wszystkich platformach streamingowych. Od godziny 12:00 będzie można go posłuchać również w serwisie YouTube!

Maciej Karcz

Eurowizję śledzę nieprzerwanie od 2014 roku. Tym, co przyciąga mnie do tego widowiska jest przede wszystkim jednoczenie kultur z najskrytszych zakątków Europy i poznawanie coraz to ciekawszych brzmień. Szczególną sympatią w konkursie darzę Australię oraz Włochy i Szwajcarię. Na co dzień interesuję się językami obcymi, podróżami i fotografią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *