Site Loader

Tegoroczna zwyciężczyni Eurowizji Junior przygotowała kolejną niespodziankę dla swoich fanów! Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Viki Gabor nagrała trzy znane kompozycje w nowej aranżacji, które umilą wszystkim śwąteczny czas i wprowadzą w magiczny nastrój! 

Młoda wokalistka wypuściła trzy covery słynnych, uwielbianych przez wszystkich utworów bożonarodzeniowych. Usłyszymy ją w klasycznym przeboju amerykańskiego artysty Stevie Wondera, zatytułowanym What Christmas Means To Me, oraz w polskiej, jak i również w angielskiej wersji popularnej kolędy Cicha Noc (Silent Night). Za produkcję odpowiedzialni byli Patryk Kumór oraz Michał Pietrzak.

13 grudnia swoją premierę będzie miał singiel Superhero w fizycznym wydaniu. Będzie to edycja limitowana płyty, która zostanie wyprodukowana w zaledwie pięciuset sztukach – wszystkie z podpisem artystki!

Maciej Karcz

Eurowizję śledzę nieprzerwanie od 2014 roku. Tym, co przyciąga mnie do tego widowiska jest przede wszystkim jednoczenie kultur z najskrytszych zakątków Europy i poznawanie coraz to ciekawszych brzmień. Szczególną sympatią w konkursie darzę Australię oraz Włochy i Szwajcarię. Na co dzień interesuję się językami obcymi, podróżami i fotografią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *