W miniony weekend Kasia występowała i udzielała wywiadów w Londynie. W piątek w klubie Mikrus, lecz dopiero najważniejszy wykon odbył się w niedzielę, na Eurovision Pre-party. Zobaczcie koniecznie jak poszło naszej reprezentantce!

Kasia Moś z reprezentantem Bułgarii – siedemnastoletnim Krystianem Kostovem.

W klubie Mikrus Kasia wykonała kilka utworów, lecz my skupimy się na piosence Flashlight. Mimo to, że śpiewała na nieciekawym sprzęcie to udało jej się ukazać walory konkursowego utworu. Link do wykonu poniżej:

Dzień później Kasia wystąpiła na London Eurovision Party mierząc się z tegoroczną czołówką  Na tej samej scenie wystąpił m.in. Kristian Kostov z Bułgarii, Alma z Francji, czy Francesco z Włoch. Jak wyszło? Według nas – świetnie!

Przypominamy, że to nie jest ostatnia impreza na, które wystąpiła Kasia. Zobaczymy ją jeszcze w środę (05.04.2017r.) – w Tel Avivie, w sobotę (08.04.2017r.) – w Amsterdamie, oraz 15 kwietnia w Madrycie!

Wpisy dotyczące wszystkich występów oczywiście pojawią się na łamach naszego portalu! Zapraszamy do śledzenia naszego fanpage na Facebooku, aby być na bieżąco!

Komentarze z Facebooka