„Pod Lupą” – seria artykułów, w których skupiamy się na piosenkach i wykonawcach z każdego kraju biorącego udział w Eurowizji. Znajdziesz tutaj informacje, opinie oraz recenzje.

Nathan Trent to 25-letni piosenkarz i aktor pochodzący z Innsbrucku. Naprawdę nazywa się Nathanaele Koll-Valsassina i pochodzi z artystycznej rodziny. Rok temu skończył studia na Uniwersytecie Muzyki i Sztuki w Wiedniu. 6 lat temu Nathan razem ze swoim zespołem Boy II Hot wziął udział w niemieckiej edycji “X Factor”, gdzie udało im się zająć miejsce jedenaste.

W 2016 roku Nathan wydał swój pierwszy singiel zatytułowany “Like It Is”.

Jesienią zeszłego roku piosenkarz wziął udział w niemieckich preselekcjach do konkursu Eurowizji. Został jednak zdyskwalifikowany w Niemczech po tym jak zostało ogłoszone, że będzie reprezentować swój kraj w 62 Konkursie Piosenki Eurowizji. W Kijowie zaśpiewa utwór “Running On Air”.

Poprosiliśmy kilku naszych czytelników o napisanie
krótkiej opinii o piosence oraz o jej ocenienie.

Szymon

 Bardzo fajna propozycja naładowana pozytywną energią.

OCENA: 6,5/10

Kamil

Jeden z moich faworytów. Pozytywna piosenka zaśpiewana przez wiecznie uśmiechniętego chłopaka z ciekawą barwą głosu. Trzymam kciuki!

OCENA: 9/10

Arkadiusz

Dobry głos, fajna piosenka. Myślę że nie przebije dobrego miejsca Zoe z tamtego roku. Jednak co do finału jestem przekonany, że wejdzie.

OCENA: 7/10

Kuba

Piosenka ciekawa, jednak nie jest to nic specjalnego, ma zadatki na tzw. “radio friendly song”, ale tylko zadatki. Przy tak kiepskiej pozycji startowej finał już będzie sukcesem.

OCENA: 7,5/10

Magdalena

Miło się jej słucha, na żywo też brzmi fajnie. Niby nic nowego i wybitnego, a jednak trzymam za nią kciuki!

OCENA: 7/10

Wojtek

Piosenka nowoczesna, ale też nudna. Jest za bardzo szablonowa i brakuje jej polotu. Dodatkowo ciekawy, dobry głos Nathana.

OCENA: 5/10

Mateusz

Nie. Po prostu nie. Słabe zwrotki, słaby refren, niezbyt ujmujący wokal. Teledysk z dupy wyjęty. Wątpię, żeby Austria w tym roku awansowała do finału.

OCENA: 2/10

Gabriela

Dosyć przyjemnie się tego słucha, ale po chwili się nudzi. Nie ma tu nic wyjątkowego.

OCENA: 5,5/10

Dawid

W tym roku Austriacy nie trafili w mój gust tak dobrze, jak w tamtym roku. Zoe z “Loin d’ici” była jedną z moich ubiegłoroczych faworytek. Uważam, że w tym roku Austria wysyła zbyt bezpieczną i bezbarwną piosenkę, aby po raz 4 z rzędu znaleźć się w finale. Pozycja startowa przypasowana Nathanowi jeszcze bardziej oddala go od osiągnięcia tego celu.

OCENA: 4/10

ŚREDNIA OCENA:  6,69/10

Z każdym kolejnym dniem będą pojawiały się kolejne artykuły z serii „Pod Lupą”.
Zapraszamy do śledzenia naszego portalu oraz strony na Facebooku!

Komentarze z Facebooka