Trzecia tura preselekcji za nami! Sprawdźcie kogo wyłoniło nasze jury w każdej z konfrontacji! Dziś przygotowaliśmy dla Was wyniki z Węgier, Łotwy, Izraela, Polski oraz Australii! Oczekujcie kolejnych artykułów, które będą pojawiały się na dniach.

Węgry 

Tibor Kocsis jest wegięrskim piosenkarzem, który wygrał drugą edycję X Factora nadawanego przez stację RTL Hungary. Czy podbije serca jury i telewidzów? Tego dowiemy się już niebawem!

Łotwa 

Łotwę będzie reprezentował Toms Kalderuskis! Czy po całkiem dobrych wcześniejszych wynikach da on swojej ojczyśnie zwycięstwo? Spróbuje on z utworem “We Won’t Back Down“. Powodzenia!

Izrael 

Przez kolejne preselekcje, aż do 8. edycji PFESC przebrnęła grupa Lola Marsh z Tel Awiwu! Izraelski idie popowy zespół weźmie udział w półfinale z utworem “Wishing Girl“.

Polska 

Tom Swoon, a właściwie Dorian Tomasiak to polski DJ, który jako jedyny polak miał okazję grać na Tommorowlandzie. Na PFESC z singlem “Wait“. Czy uda mu się odnieść 1. zwycięstwo Polski na PFESC, po ubiegłorocznym drugim miejscu i pobić tym samym m.in Margaret, czy Natalię Przybysz?

Australia 

W walce o trzecie zwycięstwo w PFESC dla tego kraju wyłoniono The Veronicas! Obie urodziły się w Brisbanie, lecz z pochodzenia są włoszkami. Utwór z którym wystąpią, jest zapowiedzią ich kolejnej płyty. The Veronicas i “In My Blood“!

 

Zapraszamy do śledzenia portalu, fanpage i grupy, aby nie ominąć kolejnych artykułów zawierających piosenki wyłonione w preselekcjach!

Komentarze z Facebooka