Niedawno media poinformowały fanów Eurowizji, że Salvador Sobral odwołuje swoje koncerty zaplanowane na najbliższe miesiące. Salvador wydał także oświadczenie na You Tube, że musi zrezygnować na jakiś czas z muzyki i przestać koncertować. Powiedział również, że nie wie kiedy wyzdrowieje, ale na pewno wróci i dla niego to tylko tymczasowe pożegnanie.
Ze zdrowiem zwycięzcy Eurowizji były problemy od czasów jego wygranej w portugalskich preselekcjach. Piosenkarz nie pojawił się także na pierwszych próbach Eurowizji. Przyjechał dopiero na oficjalne otwarcie konkursu. Wiadomo też, że artysta przeszedł niedawno operację przepukliny.
Ostatni koncert Salvadora odbył się w piątek 8 września. Po bardzo emocjonalnym koncercie w Jardin do Casino Estoril, gdzie zaśpiewał swoje hity jak „Excuse Me” i „Change”, nastąpił punkt kulminacyjny. Dołączyła do niego siostra Luiza, aby zaśpiewać z nim wspólnie utwór „Amar Pelos Dois”. Artysta nie mógł już ukryć łez ze wzruszenia i zakrył twarz w dłoniach. Siostra go przytuliła, a widownia zaczęła razem z nimi płakać i śpiewać wspólnie piosenkę.

 

Życzymi Salvadorowi zdrowia i mamy nadzieję, że zobaczymy go podczas następnego konkursu Eurowizji w Lizbonie!

Komentarze z Facebooka