Artyści, którzy śpiewali na eurowizyjnej scenie w Kijowie nie zwalniają tempa. Posłuchajcie ich nowych utworów! Czy są lepsze od ich konkursowych propozycji?

Zespół Naviband z piosenką “Story of My Life” zdobył 17 miejsce podczas Konkursu Piosenki Eurowizji. We wrześniu wydali emocjonalny utwór z etnicznymi brzmieniami  – “Biažy”. Teledysk ukazuje piękno białoruskich tradycji ludowych. Arciom i Ksienija wystąpią w stolicy Polski już 3 listopada.

Greczynka, Demy tydzień temu wydała nowy utwór “Ston Aera”, stworzony przez Dimitrisa Kontopoulosa. Piosenka ta promuje film “Success Story”, który ukaże się zimą w kinach. W klimatycznej balladzie Demy pokazuje delikatność i wrażliwość, a także zachwyca głosem.


Francesco Gabbani opublikował niedawno teledysk do swojej piosenki “Pachidermi E Pappagalli”. Temperamenty, włoski artysta pracuje nad promocją swojej płyty “Magellano”, która niedawno pokryła się platyną. Piosenkarz skupia się teraz na koncertowaniu dla swoich fanów.

Norwegowie ciągle w formie i we współpracy! JOWST i Aleksander Walmann zaprezentowali nową piosenkę “ThatFeeling”. Imprezowy utwór ma szansę powtórzyć sukces eurowizyjnego “Grab The Moment”,  a także stać się przebojem we klubach tanecznych.

Nathan Trent, który reprezentował Austrię podczas Eurowizji w Kijowie. Po konkursie wydał hiszpańską i włoską piosenki “Running On Air”. Niedawno wydał nowy singiel – “Good Vibes”. Czy piosenka ta jest zapowiedzią płyty? Przekonamy się niebawem.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony! Za niedługo pojawią się kolejne muzyczne nowości eurowizyjnych artystów!

 

 

 

 

Komentarze z Facebooka