Dzisiaj tj. 11 grudnia 2017 roku, francuski nadawca France 2 podczas konferencji prasowej, ogłosił kto zasiądzie w jury Destination Eurovision – narodowych preselekcji mających wyłonić reprezentanta Trójkolorowych na Eurowizji. Przypomnijmy, że przez poprzednie 3 lata Francja stawiała na wybór wewnętrzny.

 

Znalezione obrazy dla zapytania isabelle boulay
Isabelle Boulay

Narodowe jury będzie składało się z 3 osób. Jedną z nich jest Isabelle Boulay. Francusko-kanadyjska piosenkarka urodzona w Sainte-Félicité w prowincji Quebec jest znaną osobistością. Była trenerką w drugiej, trzeciej i piątej edycji kanadyjskiej wersji programu The Voice. 

Podobny obraz
Christophe Willem

Następnym członkiem jury jest Christophe Willem. Wygrał on 4 edycję francuskiej wersji programu Pop Idol. Jest on 4-krotnym laureatem NRJ Music Awards. 

Podobny obraz
Amir

Ostatnią osobą zasiadającą we francuskim jury jest znana eurowizyjna osobowość – Amir. Finalista 3 edycji francuskiego “Voica” oraz reprezentant Francji w 61 Konkursie Piosenki Eurowizyjnej to jeden z bardziej znanych i lubianych francuskich artystów. Przypomnijmy, że Amir wywalczył dla Francji 6 miejsce, która było najwyższym od lat.

Czy zmiana formuły wyboru reprezentanta pomoże Trójkolorowym i wywinduje Francję na sam szczyt? Tego dowiemy się już niebawem.

 

Komentarze z Facebooka