To już kolejna odsłona naszego cyklu „Muzyczne nowości”, a zarazem ostatnia w 2017 roku! Sprawdźcie, jakie nowe piosenki zaprezentowali nam artyści znani z Konkursu Piosenki Eurowizji. Która z nich ma największe szanse na miano hitu?

LITWA 2016 & 2012
Donny Montell, przy współpracy z grupą SEL stworzyli piosenkę “Nieko Verta”, która już zyskuje miano hitu. Fani Donnego chcieliby, aby ich idol wystąpił po raz trzeci na Eurowizji. Artysta jednak nie potwierdził, ale też nie zaprzeczył powrotu.

HISZPANIA 2016
Ulubienica wielu polskich fanów Eurowizji – Barei opublikowała oficjalny teledysk do piosenki “Wasn´t Me”. W teledysku wzięło udział pięciu utalentowanych tancerzy, który stworzyli wspaniały klimat. Ten rok był dla Hiszpanki bardzo udany!

IZRAEL 2015
Najmłodszy uczestnik jubileuszowej Eurowizji 2015 – Nadav Guedj wydał właśnie pierwszy singiel “Ulay Nedaber”, którym promuje swoją nową płytę. Tym samym wraca po przerwie, która była spowodowana jego służbą w wojsku.

ROSJA 2015
Polina Gagarina 20 grudnia opublikowała swój najnowszy teledysk do piosenki “Razoruzhili”. Stworzono wspaniały, klimatyczny obraz idealnie pasujący do nastroju, tworzonego przez muzykę. W niecały tydzień obejrzało go ponad 2 miliony ludzi!

UKRAINA 2008
Jedna z najpiękniejszych uczestniczek Eurowizji – Ani Lorak stworzyła teledysk do singla „Novyy byvshiy”. W naszym niedawno opublikowanym artykule możecie przeczytaj, jak ukraińska artystka pracowała po konkursie i jakie hity wydała.

MACEDONIA 2007 & 2002
Ta artystka reprezentowała Macedonię dwa razy, a teraz po długiej przerwie wraca z nowym utworem! Karolina Gočeva nagrała piosenkę “Zvona”. Czy spokojny, klimatyczny utwór ma szansę na zdobycie dużej popularności?

 

Komentarze z Facebooka