Muzyczne nowości to seria, w której prezentujemy Wam najnowsze piosenki artystów, którzy zdobyli Waszą sympatię podczas różnych edycji Konkursów Piosenki Eurowizji. Sprawdźcie, co nowego zaprezentowali nam eurowizyjni artyści!

GRECJA 2017
Demy, tym razem w delikatniej odsłonie promuje album “Kontra”, który wydała w listopadzie 2017 roku. Jej najnowszym singlem został utwór “Kyklos” – delikatna i spokojna ballada, opowiadająca o subtelnej miłości.

ISLANDIA 2017
BLISSFUL to islandzki duet, w którym spełnia się reprezentantka Islandii podczas konkursu w Kijowie – Svala wraz z Einarem Egilsem – tekściarzem i reżyserem. Ich najnowszy utwór to “Find A Way”. Fani Svali na pewno będą zachwyceni!

BUŁGARIA 2016 & 2011
Dwukrotna reprezentantka Bułgarii, ulubienica fanów i pozytywna energia! Poli Genova właśnie opublikowała teledysk do swojego utworu “Mr. President”. To piosenka o silnej kobiecie, która potrafi się sprzeciwić i walczyć o siebie.

ROSJA 2012
Mistrzostwa świata w piłce nożnej coraz bliżej, więc najweselsze babcie na świecie powracają z piłkarskim hitem, który ma zagrzewać piłkarzy do gry. Oto Buranovskiye Babushki i “Football 2018”. Kibice na pewno docenią ich energię!

DANIA 2011
Lider duńskiego zespołu A Friend in LondonTim Schou, przy współpracy z popularnym zespołem producenckim Hitimpulse, stworzyli piosenkę “Altar”. To spokojny utwór, który na pewno spodoba się fanom electro-popu.

UKRAINA 2009
Seksowna i prowokująca królowa sceny muzycznej Loboda właśnie opublikowała nowy teledysk do singla “Paren”. Ukrainka, jak zawsze, stworzyła elektryzujący i pikantny obraz do swojej piosenki. Droga produkcja, której nie można przeoczyć.

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie!
Zabierzcie najlepsze muzyczne nowości!

Komentarze z Facebooka