Mieliśmy okazję zadać kilka pytań Carmell (Małgorzata Bernatowicz) – uczestniczce Krajowych Eliminacji w 2017 roku. Zajęła wówczas trzecie miejsce, zdobywając pierwsze miejsce u publiczności i dopiero piąte u jury. Jakie są jej odczucia po preselekcjach, czy weźmie jeszcze w nich udział? Zapraszamy do lektury!

Carmell podczas Krajowych Eliminacji

Polscy Fani Eurowizji: Czy po wysokim miejscu w głosowaniu widzów podczas polskich preselekcji do Eurowizji chciałabyś jeszcze spróbować swoich sił w tym konkursie?

Carmell: Bardzo się cieszę z dobrego miejsca w zeszłym roku. Niczego nie wykluczam i może jeszcze kiedyś zobaczycie mnie w konkursie.

PFE: Od dłuższego czasu nie wydawałaś żadnego singla. Jest to swego rodzaju „cisza przed burzą” i niedługo usłyszymy kolejny świetny utwór od Carmell?

Carmell: Wszystko w swoim czasie 🙂

PFE: Jak zareagowałaś na taki wynik rok temu na Krajowych Eliminacjach?

Carmell: Oczywiście bardzo się ucieszyłam. To największe wyróżnienie wygrać w głosowaniu publiczności. Do dzisiaj zaczepiają mnie ludzie na ulicy i mówią, że bardzo kibicowali i kibicują dalej.

PFE: Żałujesz udziału w The Voice i preselekcjach do Eurowizji?

Carmell: Z każdego z tych doświadczeń wyniosłam coś lepszego i gorszego, a te trudniejsze dużo więcej nauczyły mnie o świecie i o sobie. Niczego nie żałuję.

PFE: Oglądasz Eurowizję? Jeśli tak to co możesz powiedzieć o zwycięzcy z zeszłego roku – Salvadorze? No i oczywiście co sądzisz o naszej Kasi Moś?

Carmell: Generalnie nie oglądam telewizji. Nie miałam, więc okazji zobaczyć w zeszłym roku Eurowizji na żywo, ale widziałam fragmenty w internecie. Salvador to absolutnie moja wrażliwość muzyczna. Bardzo lubię takie liryczne klimaty. Kasi kibicuję od wielu lat. Uważam, że jest przecudowną i niezwykle zdolną osobą a kiedy słuchałam jej wykonania w studio TVP miałam ciary na palcach u stóp. Bardzo się cieszę, że pojechała na Eurowizję.

PFE: Kogo wytypowałabyś z Polski na Eurowizję? Kto sprawdziłby się tam najlepiej z polskich wykonawców? (oczywiście oprócz Ciebie☺)

Carmell: Nie mam pojęcia kto startuje.:)

PFE: Czy możemy liczyć na Twoje zgłoszenie do Krajowych Eliminacji w tym roku?

Carmell: Liczyć zawsze możecie, ale jak będzie to się okaże wkrótce!:)

PFE: Masz wykonawców, którzy Cię inspirują? Jeśli tak to jak się nazywają?

Carmell: Inspirują mnie rozmaite rzeczy, niekoniecznie muzyczne. Często pod wpływem różnych wydarzeń powstają początki tekstów, wpadają do głowy jakieś melodie, które potem przekształcają się lub nie w coś więcej. Raczej nie skupiam się na innych wykonawcach.

PFE: Jakiej muzyki słuchasz na co dzień?

Carmell: Pop, soul, jestem mega fanką Sama Smitha – jego pierwszej płyty słuchałam chyba milion razy.

PFE: W jakich brzmieniach osadzisz swoją płytę?/chciałabyś osadzić swoją płytę?

Carmell: Nie lubię mówić o rzeczach, których jeszcze nie ma. Na razie komponuję piosenki, a konkretnych brzmieniach będę myślała później na etapie produkcji. Mam nadzieję, że będziemy mogli porozmawiać przy okazji premiery.:)


Dziękujemy serdecznie Carmell za odpowiedzi na nasze pytania!

Chcielibyście zobaczyć Carmell na Eurowizji?

Oddajcie głos w ankiecie!


Komentarze z Facebooka