Przypominamy, że Gromee i Lukas Meijer dzięki zwycięstwu w Krajowych Eliminacjach 2018 odbywających się 3 marca zapewnili sobie bilet na Eurowizję do Lizbony z utworem “Light Me Up”. Pokonali w tym konkursie m.in. Martę Gałuszewską, Saszan, czy Isabell Otrębus.

W najbliższy piątek – 22 marca 2018 roku o godzinie 20:05 wystąpią gościnnie w programie “Taniec z Gwiazdami”. Będzie to kolejna okazja by zaprezentować swój utwór szerszej publiczności i sprawdzić umiejętności wokalne jeszcze przed Eurowizją. Gromee i Lukas Meijer będą mieli takich możliwości jeszcze sporo. Wiemy, że wystąpią conajmniej na dwóch imprezach poprzedzających Konkurs Piosenki Eurowizji – w Londynie ( 5 kwietnia ) i Amsterdamie ( 14 kwietnia ).

 

Po wygranej w polskich preselekcjach do Eurowizji pojawiały się opinie, by Lukas popracował nad swoim wokalem, bo nie brzmiał dobrze w telewizji. Jednakże pod wideo z prób, które pojawiło się na instagramie Sony Music Polska widnieje wiele pozytywnych komentarzy. Dominika napisała na facebookowej grupie #TeamGromee:

No i od razu lepsze audio. Jednak ten hol to jest hol. Potem piszą, że Lukas ma słaby wokal…

Czy faktycznie była to wina nagłośnienia, odsłuchu w studio TVP, czy to może Lukas popracował nad swoim wokalem?

(nagranie pochodzi z instagrama Sony Music Polska)

Również jutro w programie zobaczymy inne osoby związane z Eurowizją. Będzie to Michał Szpak ze swoim utworem “Color of Your Life” (Eurowizja 2016) oraz Lanberry z utworem “Piątek”, którego anglojęzyczna wersja brała udział w Krajowych Eliminacjach 2017.


Zapraszamy już w najbliższy piątek o 20:05 do oglądania programu “Taniec z Gwiazdami” emitowanego na Polsacie.

Wystąpią w nim m.in. przyszli reprezentanci Polski na Eurowizji 2018!


 

Komentarze z Facebooka