6 osób na scenie podczas występu Polski!

Już za niecały tydzień rozpoczną się próby uczestników tegorocznej Eurowizji. Do tej pory nie było wiadomo, czy preselekcyjny skład sceniczny ulegnie zmianie. Chodziły pogłoski, że Sara, żona GROMEE’go z pewnością zaśpiewa w chórkach polskiej reprezentacji. Nie było to jednak pewne. Wczoraj rozwiały się wszystkie możliwości i już wiemy, że zaszły pewne zmiany!

Cztery osoby z preselekcyjnego składu wystąpią na lizbońskiej scenie. Są to, oczywiście, GROMEE, Lukas Meijer, gitarzysta Christian Rabb oraz chórzystka Sara Chmiel-Gromala. Christian to kolega Lukasa z jego zespołu No Sleep for Lucy, który niedawno wydał swoją debiutancką płytę. Sara to 26-letnia wokalistka zespołu Łzy, od niedawna – żona Andrzeja Gromali. Jak zdradził w wywiadzie z pewnym portalem internetowym, GROMEE do Portugalii zabierze także wokalistkę, z którą wcześniej współpracował. Jest to Mahan Moin, która próbowała swoich sił w Melodifestivalen w 2014 roku, zajmując 7. miejsce w 1 półfinale. Razem stworzyli takie hity, jak “Spirit”, “Runaway”, a także nowe “Lingo”. Obok Mahan i Sary w chórkach zaśpiewa również Kasia Dereń, uczestniczka drugiej edycji “The Voice of Poland”. Jak się okazuje, Kasia miała być słodką tajemnicą GROMEE’go, ale niedawno podzieliła się informacją o towarzyszeniu chłopakom w Lizbonie na swoim fanpage’u na Facebook’u. Co ciekawe, wokalistka ma już za sobą mały “eurowizyjny” epizod… w kabarecie (wokal w nagraniu podkładała właśnie Kasia).

W związku z dołączeniem do eurowizyjnego składu dwóch nowych wokalistek, w Portugalii na scenie nie pojawi się druga z preselekcyjnych chórzystek.

Cieszycie się ze zmian, które zaszły? Jak oceniacie szanse chłopaków na zwycięstwo?

Komentarze z Facebooka

Przejdź do paska narzędzi