Ostatnimi czasy roiło się od plotek i pomówień dotyczących zarówno stroju Estonki, jak i całego występu tego kraju na scenie w Lizbonie. Mimo zagrożenia, że nie uda się zebrać wymaganej kwoty nałożonej przez EBU, ostatecznie dowiedzieliśmy się, że problem został zażegnany!

Elina Nachayeva
Elina Nachayeva | ~ facebook.com

Elina Nechayeva zyskała niezbędnych partnerów do swojego występu, którymi są: Carglass (firma zajmująca się produkcją szyb samochodowych), Estravel (największe nadbałtyckie biuro podróży, pośredniczące usługi turystyczne), River Island (brytyjskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i sprzedażą odzieży) oraz Saku Suurhall (hala, w której odbywała się Eurowizja w 2002 roku).

Dzięki wsparciu powyższych przedsiębiorstw udało się uzbierać wymaganą kwotę równą 65.000 Euro, której nie był w stanie pokryć estoński nadawca ETV. Jest to świetna wiadomość, ponieważ już w najbliższą niedzielę (29.04.2018r.) Estonia będzie miała swoją pierwszą próbę!

Elina Nachayeva podczas występu w Eesti Laul 2018 | ~ eurovision.ee
Elina Nachayeva podczas występu w Eesti Laul 2018 | ~ eurovision.ee

O Estonii i Elinie Nachayevej napisaliśmy już kilka słów w naszej serii “Pod Lupą”, gdzie również została oceniona i zrecenzowana jej piosenka przez naszych czytelników i redaktorów:

Kliknij by przejść do artykułu: “Pod Lupą #13 – Elina Nechayeva – La Forza (Estonia 2018)”!

 

Elina Nechayeva wystąpi w barwach Estonii 8 maja podczas pierwszego półfinału 63. Konkursu Piosenki Eurowizji, na Altice Arenie w Lizbonie!

Komentarze z Facebooka