Czy Azerbejdżan dzięki promocji odniesie sukces na Eurowizji 2018?

Aisel – tegoroczna reprezentantka Azerbejdżanu na Konkursie Piosenki Eurowizji robi wszystko, aby zaprezentować się od jak najlepszej strony. Promuje ona swój eurowizyjny utwór “X My Heart” podróżując po państwach Europy.

Wystąpiła m.in. w stolicy Grecji podczas show modowego MadWalk 2018. Aisel zaprezentowała tutaj inną wersję swojej piosenki “X My Heart”. Poznała tutaj także dwie inne reprezentantki, z którymi zmierzy się w pierwszym półfinale – Eleni Foureirę (Cypr) oraz Yiannę Terzi (Grecja).

Oprócz pre-party, czyli imprez przedeurowizyjnych, artystka odbyła również trasę promocyjną po Bułgarii. Zaprezentowała się w lokalnej telewizji ze swoją eurowizyjną propozycją. Po wizycie w tym kraju, będzie kontynuowała swoją promocję na Bałkanach. Występy w Albanii i Czarnogórze będą dla niej bardzo ważne ze względu na jedne z najmniejszych grup odbiorców konkursu, w wyniku czego promocyjne pojawienie się może mieć znacznie większy wpływ na głosy publiczności.

Więcej o tegorocznej reprezentantce Azerbejdżanu przeczytacie w naszej serii Pod Lupą:

Pod Lupą #34 – Aisel – X My Heart (Azerbejdżan 2018)

Aisel ze swoim eurowizyjnym utworem „X My Heart” otworzy pierwszy półfinał 63. Konkursu Piosenki Eurowizji w Lizbonie! Ma tam silnych konkurentów, z którymi powalczy o wejście do sobotniego finału, m.in. z Nettą (Izrael), Mikolasem Josefem (Czechy), czy Eleni Foureirą (Cypr). Jej kraj zawsze awansował do finału. Czy tak będzie i w tym roku?

Komentarze z Facebooka