Zarówno Gromee, jak i Mikolas Josef byli uczestnikami Eurowizji 2018. Gromee reprezentował Polskę, a Mikolas – Czechy. Znamy już przypadki, kiedy artyści eurowizyjni współpracowali ze sobą po konkursie. Jak będzie tym razem? Trzymamy kciuki za powodzenie tej akcji!

We wtorek 15. maja jedna z moderatorek grupy na Facebooku o nazwie #TeamGromee wyszła z inicjatywą akcji dotyczącej kolaboracji między reprezentantami Polski i Czech. Napisała ona wówczas na grupie post o następującej treści:

Czy ten pomysł dojdzie do skutku? Tego nie wiemy, ale jesteśmy przekonani, że Gromee przygotowałby bardzo dobry utwór. Sam Mikolas już wcześniej nagrywał numery z gatunku EDM, także w klimatach Andrzeja Gromali mógłby się świetnie odnaleźć!

Jesteśmy świadkami jednej z takich współprac, które powstały po Eurowizji. Kasia Moś, która była reprezentantką Polski na Eurowizji 2017 w Kijowie, podjęła współpracę z duetem Norma John z Finlandii.  Zaprzyjaźniła się z nimi właśnie w trakcie tego święta europejskiej muzyki, odbywającego się w stolicy Ukrainy.  Wkrótce ma się pojawić wspólny singiel uczestników zeszłorocznego konkursu. Obecnie kończy się już proces tworzenia klipu.

Czy współpraca tegorocznych uczestników Eurowizji dojdzie do skutku? Tego nie wiemy i najpewniej nie prędko artyści o tym poinformują, o ile w ogóle to nastąpi. Pod tym samym postem wiele osób dyskutuje i wskazuje inne gwiazdy, takie jak: Melovin z Ukrainy, Netta z Izraela, Ieva z Litwy. A Wy z kogo chcielibyście ujrzeć u boku Gromee’go?

 

 

Komentarze z Facebooka