Black Gas już dostępne! Kolejne marzenie Melovina spełnione!

Tegoroczny reprezentant Ukrainy prezentuje swoje perfumy!

Melovin interesuje się nie tylko muzyką, kocha też modę i chemię. Jego wielką pasją jest tworzenie własnych kombinacji zapachowych. Swoja nową mieszanką Black Gas chwalił się już dziennikarzom podczas gali Błękitnego Dywanu przed Eurowizją. Teraz, oficjalne perfumy Melovina są dostępne dla wszystkich! To obowiązkowy zakupów dla fanów oryginalnego artysty.

Black Gas to pefrumy, składające się z wielu zapachów: z nutami zielonej truskawki i czekolady, nutami serca czarnej kawy i ognistego imbiru oraz nutami podstawy ambry i tajemniczej substancji zwanej “black ud”. Są stworzone dla obu płci, dla silnych i pewnych siebie osobowości. Przed ich zakupem warto też wiedzieć, że zapach ten jest “opracowany osobiście przez MÉLOVINA w noc pełni księżyca”, co podkreślane jest w jego opisie.

Perfumy są dostępne w presprzedaży, która działa na Facebooku Melovina. Flakonik z perfumami 50 ml kosztuje 100 euro. Czy fani artysty je pokochają?

Melovin zajął siedemnaste miejsce podczas finału 63. Konkursu Piosenki Eurowizji (zdobywając 130 punktów), choć widzowie uplasowali go na wysokim, siódmym miejscu z 119 punktami.

Komentarze z Facebooka

Przejdź do paska narzędzi