Ponad dwa lata temu tegoroczny reprezentant Polski na Eurowizji – Lukas Meijer i jego zespół No Sleep For Lucy na swoim kanale w serwisie YouTube opublikowali tester teledysku do jednej ze swoich piosenek. Chodzi o akustyczną wersję singla z ich debiutanckiego albumu („Until The End”) – „Don’t Let Go”. Do dnia dzisiejszego nie pojawiła się jednak pełna wersja klipu.

Teledysk – przy aprobacie samym artystów – nakręcili natomiast polscy fani zespołu (którzy poznali go dzięki kooperacji Lukasa z Gromeem, związanej z tegorocznym Konkursem Piosenki Eurowizji). Mimo że czytając tekst – piosenkę uznać można za klasyczne love song, w klipie znajdziemy zupełnie inny rodzaj historii. To opowieść o tym, że w dzisiejszym pędzie świata liczy się każdy najmniejszy gest pomocy, który dla kogoś może znaczyć więcej, niż mogłoby się to wydawać. To filmowa interpretacja motta zespołu Love Until The End oraz jednego z ich postów w mediach społecznościowych:

Teledysk znajduje się na kanale YouTube facebookowej grupy fanów zespołu – #NoSleepers. Artyści docenili już fanowskie music video – publikując je na swoich profilach w mediach społecznościowych. Czy teledysk zostanie uznany za oficjalny klip do akustycznej wersji Don’t Let Go? Zobaczcie i oceńcie teledysk w ankiecie poniżej.

Lukas Meijer (Facebook):

Feeling all the love from our amazing fans!
You guys are the best, look at all the emotions and Hard work.
So much love for You all and thank you soooo much

Take a look at this wonderful fan video

Love Until The End

#NoSleepers

Przeczytaj także najnowszy wywiad z Lukasem Meijerem:

#wywiad – Lukas Meijer: „Muzyka jest dla mnie wszystkim” [PL]

Komentarze z Facebooka