Sprawdźcie muzyczne nowości od eurowizyjnych artystów!


„Muzyczne nowości” to nasz cykl artykułów, w których prezentujemy Wam najnowsze piosenki artystów, którzy wystąpili w Konkursie Piosenki Eurowizji. Warto sprawdzić, jak sobie radzą. Czekamy na Wasze opinie o ich utworach. Czy są lepsze niż ich eurowizyjne propozycje?

63. Konkurs Piosenki Eurowizji 2018 w Lizbonie za nami! A co w ostatnim czasie wydali artyści związani z Eurowizją? Sprawdźcie muzyczne nowości!

ARMENIA 2018
Sevak Khanagyan opublikował swój najnowszy singiel “Zerkala”. Sam stworzył do niej muzykę, a za tekst odpowiada Anna Danielyan. Czy to lepsza piosenka od “Qami”, z którą reprezentował swój kraj na tegorocznym konkursie?

BIAŁORUŚ 2018
Także ALEKSEEV nie marnuje czasu po udziale w Eurowizji! Niedawno wydał singiel “Sberegu”, który już zbiera bardzo pozytywne komentarze. Wolicie jego piosenki tworzone po rosyjsku czy eurowizyjną propozycję w języku angielskim?

WIELKA BRYTANIA 2018
Kolejna piosenka od tegorocznego uczestnika! Także SuRie nie zwalnia tempa po konkursie i prezentuje najnowszą piosenkę “Taking It Over”, którą współtworzyła! Czy podoba Wam się twórczość Brytyjki?

BELGIA 2017
Na nowy utwór Blanche czekali fani Eurowizji na całym świecie! Młoda artystka wydała nowy singiel “Wrong Turn”. Czy to utwór, który zdobędzie tyle pochlebnych opinii, co “City Lights”? Teraz czekamy na teledysk!

POLSKA 2017
Michał Szpak opublikował singiel “King of the Season”, który jest zarazem zapowiedzią nowego albumu polskiego artysty. Jego premiera zaplanowana jest na jesień. Lubicie twórczość naszego “kolorowego ptaka”?

WŁOCHY 2015
Ulubieńcy żeńskiej części fanów Eurowizji – zespół Il Volo zaprezentował piosenkę w języku hiszpańskim “Noche Sin Día” razem z Gente de Zona. Pokazuje to, że trio odnajduje się w różnych gatunkach muzycznych. Podoba Wam się?

 

Komentarze z Facebooka

Przejdź do paska narzędzi