„Wonder Woman, don’t you ever forget / You’re divine and he’s about to regret / He’s a bucka-mhm-buckbuckbuck-mhm boy…” – słyszymy w „Toy” (zwycięskiej piosence Netty Barzilai, dzięki której Izrael zapewnił sobie wygraną w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018 w Lizbonie). Któż więc inny byłby idealnym prowadzącym ESC 2019, jeśli nie Gal Gadot – popularna na całym świecie odtwórczyni tytułowej roli w filmie „Wonder Woman”?

Gal Gadot to aktorka i modelka izraelskiego pochodzenia. W 2004 roku została Miss Izraela i w tym samy roku reprezentowała kraj w konkursie Miss Universe. Natomiast na wielkim ekranie mogliśmy ją podziwiać m.in. w filmach: Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, Wonder Woman, Liga Sprawiedliwości oraz w serii Szybcy i Wściekli. Robiąca amerykańską karierę Izraelka z zaangażowaniem dopingowała Nettę i śledziła jej losy w Eurowizji 2018. Na jej profilach w mediach społecznościowych pojawiały się posty zachęcające do głosowania na Izrael i celebrujące zwycięstwo piosenki Toy:

Yay!!!!!! I’m so happy for Netta!! Congratulations on winning eurovision 2018..! You represent the real wonder in women. So much Truth, confidence and talent. You stand for diversity and you bring fresh beautiful light to the world.and thank you all for voting!!! X

Kilka dni temu Gal Gadot została zaproszona przez KAN (izraelskiego nadawcę publicznego) do uczestnictwa w 64. Konkursie Piosenki Eurowizji w roli prowadzącej. Niestety ze względu na wcześniej zadeklarowane zawodowe zobowiązania, pomimo osobistych chęci, nie może poprowadzić wydarzenia – jak napisali przedstawiciele jej agencji:

She would have been happy to host and to take part in the Eurovision contest but unfortunately, due to scheduling and prior commitments it will not be possible.

Gal Gadot jest teraz zaangażowana m.in. w pracę nad sequelem filmu Wonder Woman, którego światową premierę zaplanowano na ostatnie miesiące 2019 roku. Czy uważacie, że Izraelka sprawdziłaby się w roli prowadzącej?

Komentarze z Facebooka