Genialna wersja „Light Me Up” w wykonaniu niewidomego chłopca!

Igor to uzdolniony muzycznie niewidomy chłopiec, który od 10 miesięcy na prowadzonym przez niego z pomocą bliskich kanale w serwisie YouTube udostępnia wykonywane przez siebie covery różnych utworów. Igi gra na pianinie i keyboardzie. Uczy się piosenek wyłącznie ze słuchu – zaczynając od odtwarzania małych fragmentów, które potem – finalnie – składają się na całe bezbłędnie zagrane utwory.

Kilka dni temu Igi wykonał piosenkę tegorocznego reprezentanta Polski na Eurowizji, czyli utwór ,,Light Me Up’’ Gromee’ego. Artysta odkrył Igora dzięki swoim fanom, którzy – będąc zachwyceni coverem piosenki – udostępnili go na fanpage’u #TeamGromee, co wzbudziło falę pozytywnych komentarzy – pełnych zachwytów i wzruszenia. Filmik z wykonaniem Igora udostępnił także sam Gromee.

Wczoraj trzynastolatek pojawił się w programie ,,Dzień Dobry TVN’’, gdzie wraz z rodzicami udzielał wywiadu i rozmawiał ze swoim idolem – Gromeem. Artysta zrobił chłopcu prezent – podarował mu nowy instrument klawiszowy (taki sam, na jakim osobiście pracuje). Jak widać los sprzyja ludziom dobrego serca – jedyny egzemplarz pianina był dostępny tylko w Częstochowie, gdzie (jak, się idealnie złożyło) DJ poprzedniego wieczora wykonywał swojego seta na jednej z imprez.

Zobaczcie cały wywiad z Igorem w ,,Dzień Dobry TVN’’

Chłopiec pochwalił się już brzmieniem nowego instrumentu, wykonując utwór Gromee’ego ,,Fearless’’:

Komentarze z Facebooka

Przejdź do paska narzędzi