„Muzyczne nowości” to nasz cykl artykułów, w których prezentujemy Wam najnowsze piosenki artystów, którzy wystąpili w Konkursie Piosenki Eurowizji. Warto sprawdzić, jak sobie radzą. Czekamy na Wasze opinie o ich utworach. Czy są lepsze niż ich eurowizyjne propozycje?

Dzisiaj zakończenie roku szkolnego – najbardziej wyczekiwany dzień przez wszystkich uczniów. Większość z nas ma już plany na wakacje, a inni planują spędzić wakacje w swoich czterech ścianach. Ale nie bójcie się nudy! Eurowizyjni artyści przygotowali dla was niespodzianki, które pomogą wam jak najlepiej spędzić ten czas!

AUSTRIA 2017
Ulubieniec jury – Nathan coraz to bardziej zaskakuje fanów wydając nowe piosenki. Tym razem na rynek wstąpił singiel “Secrets”, który wykonał razem z J-MOX. Piosenka bardzo dobrze wpisuje się w klimat wakacji, jak i wakacyjnych miłości!

GRECJA 2017
Piękna grecka wokalistka – Demy niedawno, bo zaledwie przedwczoraj wydała piosenkę zatytułowaną “Kyma Kalokairino – Κύμα Καλοκαιρινό”, która również opowiada o miłości w dość nowoczesny sposób. Jak widać piosenkarka osiąga sukcesy, bo w dość krótkim czasie na serwisie YouTube piosenka ma już 10 tysięcy wyświetleń!

RUMUNIA 2017
Illinca po raz kolejny zaskakuje! tym razem nie jodłując, a wykonując piosenkę w duecie z hiszpańską wokalistką Yasiris. Razem stworzyły wakacyjny hit “Hasta Manana”, który mówi, że trzeba się bawić od rana do wieczora!

AUSTRIA 2016
ZOË – Austriacka wokalistka, która w 2016 roku na Eurowizji zajęła 13. miejsce, po dłuższej przerwie wydała swój singiel. Ma być on zapowiedzią  jej nowego albumu.  Teledysk do piosenki “Heartbreaker” został stworzony metodą SELFIE samej wokalistki. Czy ZOË osiągnie w tym roku sukces, jaki osiągnęła w 2016?

WŁOCHY 2016
Francesca po wydaniu nowej płyty “FM” ciągle zaskakuje swoich fanów. Właśnie wydała teledysk do najnowszego singla “Tropicale”. Utwór już zyskuje wielu fanów. Czy chcielibyście ponownie usłyszeć Włoszkę na Eurowizji?

ESTONIA 2016 & 2015
Elina Born oraz Jüri Pootsmann po raz pierwszy zaprezentowali swoją piosenkę w języku estońskim podczas finału Eesti Otsib Superstaari.Utwór jest bardzo energiczny, dzięki czemu dobrze wpisuje się w klimaty wakacji! Duet ten zaplanował wydać więcej piosenek razem! Cieszycie się z takiego połączenia?

ROSJA 2015
Polina Gagarina na swoim koncie ma już kilka osiągnięć – m.in 2. miejsce w Konkursie Piosenki Eurowizji 2015. Teraz opublikowała nową, chwytającą za serce, balladę. Czy po raz kolejny Polina odniesie sukces z tego typu piosenką?

Która nowa piosenka podoba Wam się najbardziej?

Komentarze z Facebooka