Wielu fanów Margaret zaskoczył fakt wzięcia przez nią udziału w szwedzkich preselekcjach. Wokalistka  jednak nie zwalnia tempa i dalej ciężko pracuje! Piosenkarka wciąż zdobywa ogromną popularność poza granicami kraju!

Margaret podczas koncertu na RIX FM Festival

W ubiegły piątek miała miejsce publikacja nowego singla Margaret. Utwór nosi nazwę “Lollipop” i został wybrany przez Warner Music jako oficjalny hymn Parady Równości ,która dziś odbywa się w Sztokholmie (tj. 04.08.2018r.)! Wypowiedziała się w tej kwestii w wywiadzie dla grabari.pl:

“Nie zastanawiałam się nad tą propozycją nawet sekundy, bo kocham środowisko LGBT i staram się je wspierać małymi gestami czy wypowiedziami. Teraz mam okazję zrobić to muzycznie, więc już nie mogę się doczekać pierwszego występu z „Lollipop”, który oczywiście będzie miał miejsce podczas sobotniej parady.”

Najnowszy singiel wokalistki możecie przesłuchać tutaj:

Oprócz wydania nowego utworu Margaret coraz więcej koncertuje. Poniżej umieściliśmy grafikę ukazującą zaplanowane występy wokalistki na sierpień 2018. Duża część z nich odbędzie się w Szwecji, z czego fani powinni być bardzo dumni.

 

Koncert z Varberg jest już dostępny na YouTube. Usłyszymy tam na żywo m.in. “Lollipop”, “Cool Me Down”, “What You Do”, czy “In My Cabana”, która w Szwecji pokryła się już platyną! Całość można przesłuchać tutaj: (Margaret od 4:43)

Komentarze z Facebooka