Wraz z pierwszym września rozpoczął się nowy rok eurowizyjny. Dla artystów oznacza to możliwość zgłoszenia swojego utworu do Krajowych Eliminacji! Jeszcze nie mamy informacji o preselekcjach do Eurowizji Junior, a już możemy snuć domysły o naszym następnym reprezentancie na “dorosłej” wersji konkursu.

Aniela Bogusz

SexMasterka, czyli tak naprawdę Aniela Bogusz, to YouTuberka, która była już autorką wielu kontrowersji w polskim internecie. Na samym początku swej działalności zaskakiwała udostępnianymi przez nią filmami, które miały być edukacyjne dla młodzieży. Z czasem jednak przybrały one bardziej erotyczny charakter. Największym zdumieniem dla internautów okazał się singiel “Poka Sowe” znany już nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju. Pierwsza piosenka Anieli spotkała się z ogromnym hejtem i wkrótce stała się najbardziej nielubianym polskim filmem w serwisie YouTube. W tej chwili pod video znajduje się ponad 574.000 “łapek w dół”.

Pierwszy września to dla wszystkich artystów bariera, która pozwala na udział ich utworu w preselekcjach do Eurowizji. Czyżby SexMasterka chciała po raz kolejny zaskoczyć Polaków? Najnowszy singiel został wydany właśnie pierwszego dnia, dziewiątego miesiąca i jego długość wynosi nieco ponad trzy minuty. Eurowizja jest jeszcze dla wielu festiwalem kiczu i tandety, a jednocześnie ten konkurs lubi wszelkiej maści “inności”. Można tutaj przywołać przykład Conchity Wurst (dla Polaków “baba z brodą”), czy Netty Barzilai (dla Polaków “baba gdacząca jak kura”).


Czy SexMasterka sprawdziłaby się na Eurowizji? Oddaj głos w naszej ankiecie!

Komentarze z Facebooka