Pod Lupą Junior to nasza seria artykułów, w której skupiamy się na dziecięcych artystach występujących podczas 16. Eurowizji Junior w Mińsku. Poznacie tutaj reprezentantów, ich piosenki, a także przeczytacie opinie o ich propozycjach!

Armenia zadebiutowała w Eurowizji Junior w 2007 roku i jest jednym z najlepszych jej krajów. W jedenastoletniej historii aż siedmiokrotnie stanęła na podium – dwukrotnie na 3. miejscu, czterokrotnie na 2. miejscu (w tym w 2015 i 2016 roku) i raz na pierwszym miejscu. Vladimir Arzumanyan wygrał Eurowizję dla Dzieci w Mińsku w 2010 roku, a Erywań został gospodarzem konkursu rok później. W zeszłym roku w ormiańskich barwach wystąpił Misha z piosenką “Boomerang” i zajął 6. miejsce z wynikiem 148 punktów (92 i 4. miejsce od jurorów i 56 punktów, czyli 9. miejsce w głosowaniu online).

Ekscytujące preselekcje Depi Mankakan Evratesil 2018 wygrał 12-letni L.E.V.O.N, a właściwie Levon Galstyan. Jest Ormianinem, lecz część jego rodziny pochodzi z Rosji. W 2016 roku wziął udział w The Voice Kids Russia. Tytuł jego propozycji na Eurowizję Junior w Mińsku brzmi tak samo, jak jego pseudonim, a skomponował producent Artem Valter.

Oto opinie naszych redaktorów i czytelników nt. utworu „L.E.V.O.N”!

Mateusz

Głos podobny do Mishy. Sama piosenka jest dobra, lecz trzeba popracować nad choreografią i wokalem. Nie rozumiem ludzi, którzy twierdzą, że to może wygrać.

Ocena: 7/10

Kamil – redaktor PFE

Moim zdaniem piosenka ma szanse na wygraną, pod warunkiem, że L.E.V.O.N popracuje nad wokalem. Propozycja sama w sobie jest genialna, bo nie jest ani zbyt dojrzała, ani nie jest typowo dziecięca. Myślę, że ma gwarancję sukcesu, a im więcej pracy zostanie w nią włożone, tym wzrosną jej szanse na triumf! Brawo!

Ocena: 10/10

Anna

Szok i niedowierzanie! Armenia na dużej scenie eurowizyjnej w tym roku była nudna, a propozycja “junior” jest powalająca! Piosenka jest energiczna, zachęca do tańca. Widać, że chłopak jest bardzo zaangażowany. Dużym plusem jest umiejętność gry na instrumencie przez wykonawcę. Widzę, jak chłopak wraca na dużą scenę jeżeli będzie się dalej rozwijał.

Ocena: 8/10

Wojtek – redaktor PFE

Najlepsza, jak do tej pory, propozycja. Jest żywiołowa, jest chwytliwa. Choreografia przyciąga uwagę, aczkolwiek mogłaby być bardziej dopracowana. Czego jej więcej trzeba? Zdecydowanie poćwiczyć nad wokalem. Mimo to myślę, że piosenka ma spory potencjał i duże szanse na wygraną!

Ocena: 9,5/10

Szymon

Bardzo fajna, żywiołowa piosenka. Jedyne co mi w niej przeszkadza to trochę słaby wokal Levona. Liczę, że popracuje nad tym. Myślę, że się wyróżni spośród stawki. 

Ocena: 9/10

ŚREDNIA OCENA: 8,70/10

AKTUALNY RANKING:

  1. Armenia – “L.E.V.O.N” – 8,70
  2. Holandia – „Samen” – 7,07
  3. Białoruś – „Time” – 6,40

Komentarze z Facebooka