Tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Mińsku poprowadzi trio!

Wczoraj oficjalnie przedstawiono gospodarzy Eurowizji dla Dzieci. Są to: Eugene Perlin, Helena Meraai i Zena! Prowadzącymi Ceremonię Otwarcia będą Denis Dudinsky i Anna Kviloria. Kim są?

Prowadzący Eurowizję Junior: Zena, Eugene Perlin, Helena Meraai

Zena jest artystką i piosenkarką. To osoba uwielbiana przez fanów. Na Instagramie zgromadziła ponad 100 tysięcy obserwatorów! Brała także udział w preselekcjach białoruskich w 2015 roku. Eugene Perlin to dziennikarz związany ze stacją BTRC TV. Prowadzi m.in. sobotnie show na programie TV Belarus 1. Jest także komentatorem Konkursów Piosenek Eurowizji dla białoruskich widzów. Helena Maraai to postać, której nie trzeba przedstawiać fanom tego konkursu! Rok temu, w Tbilisi, była faworytką do wygranej z piosenką “I Am The One”. Ostatecznie zajęła piąte miejsce.

Prowadzący Ceremonię Otwarcia: Denis Dudinsky i Anna Kviloria

Ceremonię Otwarcia poprowadzą: Denis Dudinsky – showman i prezenter programu śniadaniowego na kanale Belarus 1 oraz Anna Kviloria – gospodyni programu śniadaniowego na Belarus 2.

16. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018 odbędzie się w stolicy Białorusi – Mińsku. Polscy widzowie obejrzą finał na żywo 25 listopada. W tym roku transmisja została przeniesiona na kanał TVP ABC oraz TVP HD. Ceremonia Otwarcia będzie dostępna w internecie.

 

 

Źródło: junioreurovision.tv

Komentarze z Facebooka