Ci co śledzą nasz fanpage dobrze wiedzą, że w poniedziałek mieliśmy przyjemność gościć członków duetu “Linia Nocna”, którzy odpowiadali na pytania użytkowników, zagrali kilka swoich utworów i po raz pierwszy przesłuchali i polską propozycję na Eurowizję Junior 2018, i zwycięski występ Netty z Lizbony!

Część z Was pewnie w głowie ma pytanie: “A co to właściwie jest ta Linia Nocna?”. Spieszymy zatem z odpowiedzią! Linia Nocna jest to duet tworzony przez Monikę Mimi Wydrzyńską oraz Mikołaja Trybulca. Zadebiutowali na polskim rynku w czerwcu 2017 roku. Na swoją pierwszą nagrodę nie musieli długo czekać, bo jeszcze w tym samym roku zostali docenieni w plebiscycie na “Chilloutowy utwór roku 2017”, zdobywając ten tytuł. Są również półfinalistami tegorocznego Festiwalu Supportów. Przez wielu są nazywani odkryciem polskiej sceny alternatywnej i dotychczas zagrali już na wielu dużych polskich imprezach muzycznych. Co ciekawe, Mikołaj jest współtwórcą jednej z piosenek zgłoszonych do czeskich preselekcji do Eurowizji 2019!

Jeden z najpopularniejszych singli Linii Nocnej.

 

Na wspomnianej wyżej transmisji na żywo przeprowadzonej na naszym Facebooku odpowiedzieli na wiele pytań dotyczących ich najbliższych planów muzycznych, najciekawszych przeżyć podczas koncertów oraz na pytania związane z Eurowizją. Obecnie nie mają w planach udziału w tym konkursie, ale nie zdeklarowali się, że na pewno na niej nie wystąpią.  Na prośbę widzów przesłuchali po raz pierwszy na żywo polską propozycję do Eurowizji Junior – utwór “Anyone I Want To Be” Roksany Węgiel oraz “Toy” Netty. Jakie były ich reakcje? Czytajcie dalej!

Polska propozycja na Eurowizję Junior 2018.

 

Najpierw Monika z Mikołajem przesłuchali i obejrzeli klip na Eurowizję Junior 2018. W trakcie odsłuchu swoją mimiką wyrazili swoje zaskoczenie użyciem w piosence zarówno słów w języku angielskim, jak i polskim. Roksana została pochwalona przede wszystkim za swoje umiejętności wokalne. Monika wyznała, że prywatnie obserwuje Roxie w aplikacji Tik Tok i innych social mediach. Następnie wraz z Mikołajem stwierdzili, że nie lubią, gdy w piosence występuje i język polski, i angielski, jednakże utwór sam w sobie im się spodobał. Doceniony został również wygląd młodej piosenkarki i jej ogólna prezencja. Mimi nawet pokusiła się o stwierdzenie, że “Anyone I Want To Be” to “hicik”.

Pod koniec transmisji za namową widzów odsłuchali również zwycięskiej piosenki z Eurowizji 2018 w Lizbonie. Po “intrze” myśleli, że piosenka będzie brzmiała zupełnie inaczej. Spodobał im się ten element zaskoczenia. Mieli nadzieję, że loopery zostaną użyte, lecz jak wszyscy wiemy, Netta nie uzyskała na to zgody. Stwierdzili zgodnie, że piosenka się wyróżnia i ma dobry, chwytliwy refren. Zwrócili również uwagę na charyzmę samej zwyciężczyni – “Właściwie jest jedna dziewczyna na scenie (…), a nie ma wrażenia, że brakuje Ci bandu.” – wypełnia całą scenę.

Zwycięski występ z Lizbony. Netta z utworem “Toy”.


Dziękujemy jeszcze raz duetowi “Linia Nocna” za przyjęcie naszego zaproszenia!

Trzymamy kciuki za występ Roksany Węgiel w Mińsku!


 

Komentarze z Facebooka