Eurowizja Junior 2018 zakończyła się zwycięstwem Roksany Węgiel – reprezentantki Polski. Dzięki temu najprawdopodobniej przyszłoroczny konkurs odbędzie się w naszym kraju. Jak natomiast wygląda odzew wobec laureatki? Sprawdźmy to!

Roxie podczas prób do Eurowizji Junior 2018

Nasza reprezentantka pod video z występu na Eurowizji zbija miliony wyświetleń w zawrotnym tempie. Finał miał miejsce w niedzielę, a dziś jest czwartek. Na ten moment film obejrzało ponad 4,1 miliona osób i wciąż jest numerem jeden w karcie na czasie na YouTube w Polsce! Taka sama karta jest osobno przydzielona do każdego kraju. W innych państwach Roksana tam również się pojawiła! Między innymi trafiła na pierwsze miejsce w tej zakładce w Wielkiej Brytanii, jedenaste w Niemczech, piętnaste w Rosji i dwudzieste szóste w Holandii! Warto również dodać, że występ finałowy plasuje się obecnie na czwartym miejscu najchętniej oglądanych na oficjalnym kanale konkursu. W takim tempie szybko powinien stać się tam numerem jeden!

O tym wydarzeniu napisało wiele zagranicznych portali muzycznych oraz wszystkie polskie witryny informacyjne. Młodej Polce zwycięstwa pogratulowało wielu polskich celebrytów, m.in: Dawid Kwiatkowski, Saszan, czy Doda. Zachwycony również okazał się Jacek Kurski – dyrektor TVP oraz Andrzej Duda – prezydent Polski.

Do tej pory również nagrano już wiele reakcji na zwycięstwo Polki oraz coverów utworu “Anyone I Want To Be”. Oto te, wybrane przez nas:

Komentarze z Facebooka