Tytuł cypryjskiego hasła Eurowizji 2019 ujawniony – jest to słowo “Replay”, czyli na język polski – “powtórka”!

“Replay” wskazuje nam na tytuł cypryjskiej piosenki, która “pojedzie” do Tel Awiwu na Konkurs Piosenki Eurowizji. Na razie jest to jedyna wskazówką jaką ujawniło nam CYBC. Reszta informacji (np. zwiastun utworu) jak na razie nie jest nam znana.

Autorem piosenki jest Alex P, który jest również odpowiedzialny za utwór “Fuego”, który pozwolił Cyprowi osiągnąć ich najlepszy dotychczasowy wynik i stał się jednocześnie hitem całej Europy! W ogólny skład zespołu wchodzą – Alexa P, Teddy Sky, Viktora Svenssona, Albin Nedler i Kristofer Fogelmark.

Cypryjski występ zostanie także (po raz czwarty) wyreżyserowany przez Sache-Jean Baptiste. Szwedzka choreografka stała się znana dzięki imponującym efektom wizualnym i efektownym inscenizacjom podczas Konkursu Piosenki Eurowizji. W konkursie w roku 2018 kierowała występami na Cyprze, w Australii i Bułgarii, a wcześniej pracowała również z delegacjami Armenii i Gruzji. Tak więc po raz kolejny możemy spodziewać się bardzo wysoko zawieszonej poprzeczki ze strony Cypru. Czy tym razem uda im się sięgnąć po upragnione zwycięstwo?

 

 

Komentarze z Facebooka