Znamy już całą trójkę gospodarzy Konkursu Piosenki Eurowizji 2019 w Tel Awiwie. Światowej klasy modelka, nadprzyrodzony magik i telewizyjny aktor – tak prezentuję się to dość nietypowe połączenie!

Lior Suchard

Wybrany przez “Israel Hayom” po kilku przesłuchaniach. Lokalna ekipa produkcyjna postanowiła postawić właśnie na niego ze względu na jego zamiłowanie do “nadprzyrodzonej rozrywki”. Lior występował już w niezliczonej liczbie miast na wielu kontynentach. Udało mu się podbić Australię, Azję, Amerykę Północną, a także północną Afrykę. Jak ludzie reagowali na jego występy? Podczas teleturnieju “The Late Late Show” swoją sztuczką oszołomił aktora Harry’ego Connicka Jr. , który uciekł ze sceny dwukrotnie podczas występu, ponieważ był tak przerażony. Na swoim koncie ma także przeróżne wygrane typowania, konkursy (w styczniu 2016 roku, 10 godzin przed otwarciem meczu piłki nożnej pomiędzy Australią i Indiami, pojawił się w australijskiej telewizji i przewidział, że Australia przegra z Indiami z wynikiem 200 do 197) i turnieje. Czy wkład izraelskiego “magika” w przebieg konkursu będzie niezapomnianym przeżyciem dla fanów Eurowizji?

Erez Tal

Erez Tal dał o sobie znać izraelskiej społeczności, kiedy to na na “Galatz” przeprowadzono transmisję jego pierwszego hitu “Ma Jesz”. Był prowadzącym takich programów telewizyjnych jak : “The World Tonight”, “Wheel of Fortune”, a także “The Vault”. W 2008 r. został wybrany jako gospodarz izraelskiej wersji reality show “Big Brother”. Jednak nie jest on tylko sławnym prowadzącym – uczestnicy także w programach komediowych transmitowanych tylko w Izraelu (np. “Night Club”). W ciągu kilku ostatnich lat udało mu się też wprowadzić kilka swoich komików na izraelski rynek. W ubiegłym roku został również wybrany jako komentator Konkursu Piosenki Eurowizji 2018. Jest to szczególne osiągnięcie, ponieważ ostatni komentator konkursu pełnił ten zaszczyt w 1995 roku. Czy jego doświadczenie pozwoli mu dobrze pokierować przebiegiem konkursu?

Bar Refaeli

Bar Refaeli nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Urodzona w Izraelu, ale mająca także polskie pochodzenie modelka dała o sobie znać w branży modelingu, kiedy to mając 8 miesięcy pojawiła się w swojej pierwszej reklamie. W wieku 15 lat podpisała pierwszy kontrakt z agencją modelek. Na swoim koncie ma już takie osiągnięcia jak : tytuł “Modelki roku” w Izraelu, okładki magazynów “Maxim”, “Elle”, a także “Cosmopolitan”, udział w reklamie “Chanel” i pojawienie się na okładce magazynu “Sports Illustrated” jako pierwsza izraelska modelka. Oczywiście nie są to wszystkie trofea izraelskiej modelki, ale jest ich naprawdę sporo i nie sposób ich wszystkich wyliczyć. Oczywiście Bar nie jest “tylko modelką”. Występowała ona bowiem w wielu serialach, programach, a także wielokrotnie była wybierana jako prowadząca największych, światowych produkcji (np. “X Factor”). Wybór takiego gospodarza przez izraelską produkcję na pewno będzie zapamiętany na długo!

Tel Awiw będzie gospodarzem Konkursu Piosenki Eurowizji 2019 w dniach 14,16 i 18 maja. Czego możemy się spodziewać? Na pewno jednego – będzie to niezapomniane show, a Izrael dołoży wszelkich starań, by być zapamiętanym na długo.

 

Komentarze z Facebooka