Clödie jest już wszystkim fanom Eurowizji znana ze swojego zeszłorocznego zgłoszenia do Krajowych Eliminacji. Artystka chciała podbić Europę swoim singlem zatytułowanym “Go!”. Czy tym razem zdecyduje się na swoje zgłoszenie? – To całkiem możliwe!

Klaudia Trzepizur w lipcu tego roku, wypuściła do sieci swój cover utworu “Zombie” grupy The Cranberries. Początkowo nagranie nie osiągało wybitnych wyników, bowiem z instagrama piosenkarki można wywnioskować, że w ciągu trzech pierwszych tygodni wideo zostało wyświetlone 60 tysięcy razy. We wrześniu ten wynik wynosił już milion, a w chwili obecnej jest to nieco ponad 4,8 miliona! Przez sam ostatni tydzień przybyło 700 tysięcy wejść! Dlaczego dopiero po takim czasie? Tego nie wiadomo, ale my oczywiście cieszymy się z takiego obrotu sprawy. Niech ten głos usłyszy cały świat – tego życzymy Klaudii z okazji świąt Bożego Narodzenia!

Oczywiście ujęty w naszym nagłówku udział artystki w Eurowizji 2019 jest tylko przypuszczeniem. Skąd się wziął? Niebawem ma się odbyć premiera klipu wokalistki, jednakże uprzednio singiel został wydany w serwisach streamingowych. Już teraz można go posłuchać m.in. w serwisie Spotify, gdzie długość została skrócona do 2:54 i tym samym, jest zgodna z regulaminem dot. piosenek zgłaszanych do konkursu. Fani często wyrażają swoją aprobatę odnośnie udziału swojej idolki w tym przedsięwzięciu. Jednakże ze względu na rosnącą możliwość wybrania naszego reprezentanta wewnętrznie przez TVP, (napisaliśmy o tym więcej TUTAJ!) zmniejsza się prawdopodobieństwo, by to właśnie Clödie została wybrana.

W ostatnim czasie Klaudia występowała na jednym z norweskich festiwali oraz również tak jak wielu innych polskich artystów i celebrytów pogratulowała Roksanie Węgiel zwycięstwa w Eurowizji Junior. Sama również zgłosiła swój utwór do Krajowych Eliminacji 2018 (o czym wspomnieliśmy wyżej), ale nie została zakwalifikowana do konkursu finałowego. Przypomnijmy sobie zatem piosenkę, z którą wokalistka chciała podbić Polskę i zdobyć bilet do Lizbony!

Obrazek wyróżniający pochodzi z: youtube.com

Komentarze z Facebooka