Jakiś czas temu polskie media donosiły, że w TVP trwają rozmowy z Natalią Szroeder. To ona miałaby reprezentować Polskę na 64. Konkursie Piosenki Eurowizji w Tel Awiwie. Mimo plotek, dziś sama zainteresowana zaprzeczyła na swoim Instagramie, że to ona została wybrana na reprezentantkę Polski. 

Natalia Szroeder swoich sił próbowała w Krajowych Eliminacjach do Eurowizji 2016. Z piosenką “Lustra” zajęła w nich 5. miejsce, zdobywając 4,20% głosów telewidzów. We wczorajszym poście na Instagramie napisała:

(…) Nawet jeśli rzeczy, które się działy, nie widziały jeszcze słoneczka, to one są i czekają grzecznie na swój moment. Luty będzie takim miesiącem, gdzie będę mogła się niektórymi sprawami podzielić. (…)

Fani i media natychmiast doszukały się w tym planów wyjazdu w polskich barwach do Izraela. Dzisiaj jednak na instagramowej relacji piosenkarka zaprzeczyła domysłom i wyjaśniła, że chodzi o nowy singiel.

instagram.com/natalia_szroeder

Tym samym wiadomo, że informacje o starcie 23-letniej piosenkarki w konkursie były nieprawdziwe. Do tej pory nie pojawiły się żadne konkretne informacje co do wyboru polskiego reprezentanta na Eurowizję 2019. Szef TVP Jacek Kurski stwierdził, że jest zadowolony z wewnętrznego wyboru Roksany Węgiel. Sugeruje to, że reprezentant Polski na dorosłą Eurowizję również może zostać wybrany wewnętrznie. Fani uważają, że do Tel Awiwu może pojechać któryś z finalistów ostatniej edycji The Voice of Poland. Spekulacje uciął także Michał Szpak, który w rozmowie dla Jastrząb Post wyjawił, że plany na 2019 rok ma inne, ale nie wyklucza ponownego startu w Konkursie Piosenki Eurowizji w przyszłości.

Co sądzicie o wyborze polskiego reprezentanta na Eurowizję w Tel Awiwie? Kto powinien reprezentować Polskę? Czy Natalia Szroeder sprawdziłaby się w tej roli?

obrazek wyróżniający: eurowizja.tvp.pl

Komentarze z Facebooka