Małgorzata i Esmeralda Godlewskie to z pewnością medialne odkrycie końca 2017 roku, kiedy to podbiły internet nagranymi przez siebie, swoimi wersjami dobrze znanych Polakom kolęd. Czy jest szansa, aby wystąpiły na Eurowizji? Jak zdradza jedna z nich – jest to możliwe! Czy to zabieg mający na celu kolejne poruszenie w mediach? 

Artystki na swoim koncie mają dwa utwory, nagrały życzenia dla prezydenta Andrzeja Dudy oraz piosenkę mającą na celu dopingowanie polskich piłkarzy podczas Mistrzostw Świata 2018 w piłce nożnej, rozgrywanych w Rosji. Ich pierwszy singiel ma niespełna cztery miliony wyświetleń w serwisie YouTube, a każdy kolejny twór jest szeroko komentowany i wzbudza wiele kontrowersji.

Z ust jednej z sióstr wynika, iż dnia piątego lutego zgłosiły się do polskich selekcji z utworem “Gentleman”, lub w wersji polskiej “Dżentelmen”. Z tego samego monologu dowiadujemy się również, że otrzymały one przecieki z TVP świadczące o tym, że miałyby one być w gronie trzech zespołów, które bierze się pod uwagę w wyborze reprezentanta. Jest to największe marzenie obu pań, aby reprezentować nasz kraj (cytat z filmu udostępnionego poniżej) oraz są pewne tego, że zaskoczą całą Europę i świat.

Małgorzata i Esmeralda Godlewskie już wielokrotnie zaskakiwały Polaków, ale teraz pada jedno pytanie: czy ich propozycja jest na tyle dobra, by komisja podjęła taką, a nie inną decyzję? Tego dowiemy się już najprawdopodobniej w ciągu najbliższych kilku dni. A czy według Was, naszych odbiorców, byłby to dobry wybór? Zagłosujcie w ankiecie poniżej zgodnie ze swoim zdaniem na ten temat! O tym, jaki wybór podejmie TVP na pewno dowiecie się zarówno na naszej stronie, grupie oraz fanpage’u.

źródła: youtube.com, eska.pl

Komentarze z Facebooka