Znamy kolejnych wokalistów, którzy zgłosili swoje utwory do zamkniętych preselekcji! Termin ogłoszenia artysty został jednak przeniesiony z dnia 8, na 15 lutego. Kto zatem nadesłał swoją propozycję do siedziby TVP? Sprawdźmy to!

W poprzednim artykule poinformowaliśmy o tym, kto dotychczas ujawnił swoje zgłoszenie:

Kto jeszcze zgłosił się do polskich selekcji 2019? Znamy kolejne utwory!

 

Ewelina Łukaszyk & Mr. Apus & Il Russo

O Ewelinie i Mr. Apusie pisaliśmy już w zeszłym roku również odnośnie Krajowych Eliminacji. Sama wokalistka jest absolwentką filologii angielskiej, mieszkającą we Włoszech kompozytorką i autorką tekstów. Ich wspólna propozycja na Eurowizję 2019 to “Don’t Go”.

 

Ian Rooth

Ian Rooth jest wokalistą, autorem piosenek, tancerzem, choreografem, aktorem i modelem. Wziął udział w pierwszej edycji programu X-Factor, emitowanego w stacji TVN. Współpracował z wieloma polskimi teatrami, a także był członkiem boysbandu West Avenue.

Formația Lume

Powyższa formacja pochodzi z Mołdawii i zgłosiła się również do tamtejszych preselekcji. Jednak nieskutecznie, mimo to, że we wszystkich rankingach otrzymywali najwyższe noty. Sama wokalistka wspomina: “Bardzo mi przykro, że w tym roku Mołdawia straci piosenkę tak pociągającą, radosną, energiczną i pozytywną dla Eurowizji! Najważniejszą rzeczą jest to, że piosenka ma dobry sens, charakteryzuje nasz wspaniały kraj!” na łamach noi.md.

 

Adrian Makar

Adrian Makar jako 15-latek wygrał program “Mam Talent” w 2014 roku. Obecnie uczy się w szkole wojskowej. Muzykę do utworu “Where I Belong” stworzył Mariusz Ostański a słowa Izabela Rybak.

Wiemy również, że z zeszłorocznych selekcji do konkursu zgłosili się ponownie: Saszan, Isabell Otrębus oraz Happy Prince. We wcześniejszych artykułach również napisaliśmy o Clodie, Nevedonie, Magdalenie Tul oraz siostrach Godlewskich.

źródła: noi.md, youtube.com, facebook.com, polacywewłoszech.com, muzyka.interia.pl

Komentarze z Facebooka