Znamy kolejne utwory zgłoszone do polskich selekcji. Kto jeszcze wysłał swój utwór do siedziby TVP?

 Znamy kolejnych wokalistów, którzy zgłosili swoje utwory do zamkniętych preselekcji! Termin ogłoszenia artysty został jednak przeniesiony z dnia 8, na 15 lutego. Kto zatem nadesłał swoją propozycję do siedziby TVP? Sprawdźmy to!

W poprzednim artykule poinformowaliśmy o tym, kto dotychczas ujawnił swoje zgłoszenie:

Kto jeszcze zgłosił się do polskich selekcji 2019? Znamy kolejne utwory!

 

Ewelina Łukaszyk & Mr. Apus & Il Russo

O Ewelinie i Mr. Apusie pisaliśmy już w zeszłym roku również odnośnie Krajowych Eliminacji. Sama wokalistka jest absolwentką filologii angielskiej, mieszkającą we Włoszech kompozytorką i autorką tekstów. Ich wspólna propozycja na Eurowizję 2019 to “Don’t Go”.

 

Ian Rooth

Ian Rooth jest wokalistą, autorem piosenek, tancerzem, choreografem, aktorem i modelem. Wziął udział w pierwszej edycji programu X-Factor, emitowanego w stacji TVN. Współpracował z wieloma polskimi teatrami, a także był członkiem boysbandu West Avenue.

Formația Lume

Powyższa formacja pochodzi z Mołdawii i zgłosiła się również do tamtejszych preselekcji. Jednak nieskutecznie, mimo to, że we wszystkich rankingach otrzymywali najwyższe noty. Sama wokalistka wspomina: “Bardzo mi przykro, że w tym roku Mołdawia straci piosenkę tak pociągającą, radosną, energiczną i pozytywną dla Eurowizji! Najważniejszą rzeczą jest to, że piosenka ma dobry sens, charakteryzuje nasz wspaniały kraj!” na łamach noi.md.

 

Adrian Makar

Adrian Makar jako 15-latek wygrał program “Mam Talent” w 2014 roku. Obecnie uczy się w szkole wojskowej. Muzykę do utworu “Where I Belong” stworzył Mariusz Ostański a słowa Izabela Rybak.

Wiemy również, że z zeszłorocznych selekcji do konkursu zgłosili się ponownie: Saszan, Isabell Otrębus oraz Happy Prince. We wcześniejszych artykułach również napisaliśmy o Clodie, Nevedonie, Magdalenie Tul oraz siostrach Godlewskich.

źródła: noi.md, youtube.com, facebook.com, polacywewłoszech.com, muzyka.interia.pl

Komentarze z Facebooka

Przejdź do paska narzędzi