ZENA wygrała białoruskie preselekcje Nationalny Otbor 7 marca 2019 roku, jednak dopiero teraz poznajemy oficjalną wersję studyjną jej piosenki. Wiemy też, na których imprezach przedeurowizyjnych wystąpi młoda artystka!

Choć wersja studyjna piosenki “Like It” była już opublikowana, to teraz poznaliśmy oficjalną i finalna wersję, którą Białoruś będzie promować na Konkursie Piosenki Eurowizji, a także przed nim. Utwór jest już dostępny m.in. na platformach Spotify czy iTunes.

ZENA rozpoczyna intensywne przygotowana przed Eurowizją, bowiem wystąpi w wielu krajach podczas imprez przedeurowizyjnych. Pojawi się na Moscow Eurovision Party 2019, Eurovision Spain Pre-Party oraz Eurovision in Concert w Amsterdamie.

Białoruś w Tel Awiwie reprezentowała będzie ZENA z piosenką “Like it”. W preselekcjach zdobyła 69 punktów na 70 możliwych. Fanom Eurowizji znana jest z tego, że poprowadziła Eurowizję Junior 2018 w Mińsku. Tuż po ogłoszeniu punktacji na występ ZENY spadł duży hejt, gdyż faworytem fanów był widocznie pokrzywdzony przez jury Michael Soul. Niezadowolenie wywołał także brak głosowania widzów. W maju Białorusinka wystąpi w pierwszej połowie pierwszego półfinału!

 

Komentarze z Facebooka