Imprezy przedeurowizyjne cieszą się sporą popularnością wśród fanów Konkursu Piosenki Eurowizji. Na tegorocznych koncertach m.in w Amsterdamie czy Londynie ma się pojawić wielu artystów. Wśród nich niestety nie zobaczymy Micheli Pace z Malty.

Tegoroczna reprezentantka Malty, Michela Pace, nie wystąpi na żadnej imprezie przedeurowizyjnej. Ma ona skupić się na próbach do majowego występu w Tel Awiwie. Warto dodać, że piosenka “Chameleon” ma duże szanse na wygraną całego konkursu! W rankingu bukmacherów znajduje się obecnie na dziewiątej pozycji.

Zwyciężczynią pierwszej edycji programu X Factor Malta została Michela Pace. W finale wykonała piosenkę “Shallow”, którą w oryginale wykonują Lady Gaga i Bradley Cooper. Tuż za nią uplasowali się: Owen Leuellen – na 2. miejscu, Nicole Frendo – na 3. miejscu i Petra – na 4. miejscu. Michela urodziła się 25 stycznia 2001 roku – stanowi więc pierwszą w historii uczestniczkę Eurowizji urodzoną w XXI wieku. Warto zaznaczyć, że w 2017 roku, w wymaganym wieku 16 lat, zgłosiła do eurowizyjnych preselekcji piosenkę “Cruise Control”, lecz nie została ona zakwalifikowana do stawki finałowej konkursu.

Komentarze z Facebooka