Bilal Hassani – reprezentant Francji na tegorocznej Eurowizji – wydał dwa nowe single. Ich tytuły to „Jaloux” i „Fais beleck”. Oba utwory zostały skomponowane przez Madeline, która współpracowała także przy tworzeniu utworu „Roi” dla Bilala.

Od kiedy Bilal Hassani wygrał francuskie preselekcje Destination Eurovision, ciężko pracuje nad przygotowaniami do Tel Awiwu. Udało mu się jednak znaleźć czas na nagranie kolejnych piosenek. Każdy utwór pokazuje inną stronę artysty.
Pierwszy utwór „Fais beleck” („Zwróć uwagę”) opowiada o usamodzielnieniu się. Wokalista na Instagramie wyjaśnił, że piosenka zainspirowana została jego byłym związkiem z osobą, która nie doceniała go za to jaki był i nie mógł się pogodzić z „kobiecą” stroną Bilala. Teraz artysta głosi, że jest dumny z tego kim jest i nie boi się tego głośno powiedzieć.

Drugi singiel nosi tytuł „Jaloux” („Zazdrosny”) i odnosi się do krytyki jaką Bilal otrzymywał po wygraniu francuskich preselekcji do konkursu Eurowizji. W utworze artysta wymienia wiele negatywnych komentarzy jakie można było przeczytać na jego temat jak: „nie jesteś prawdziwym facetem”, „ wydajesz się trochę fałszywy”, „chciałbym zobaczyć jak umierasz”, „nie umiesz śpiewać”. W refrenie Bilal śpiewa, że nie pozwoli się skrzywdzić i pozostanie silny. Powtarza sobie, że ludźmi po prostu kieruje zawiść.

Oba utwory pojawią się na debiutanckim albumie Bilala o tytule „Kingdom”, który ukaże się 24 kwietnia.

Komentarze z Facebooka