Site Loader

Cypr w ostatnim czasie osiąga sukcesy na eurowizyjnej scenie, a po konkursie w 2018 roku, kiedy kraj ten reprezentowała Eleni Foureira z hitem “Fuego”, oczekiwania fanów rosną. Cypr ponownie chce powalczyć o wysokie miejsce. Czy uda im się to także w tym roku?

Dziś cypryjski nadawca publiczny CYBC opublikował zdjęcie na swoim profilu facebook’owym z napisaniem “Loading” (ładowanie). Fani natychmiast zaczęli się zastanawiać nad tym, kiedy stacja zaprezentuje swojego reprezentanta, który poleci do Rotterdamu. Gdy zaczęli oni zadawać w komentarza pytania o termin ujawnienia artysty, nadawca skomentował to słowami “cierpliwości”. Czy to oznacza, że w najbliższym czasie poznamy nazwisko reprezentanta Cypru? Musimy cierpliwie czekać.

#esc2020 #teamCY #announcementloading

Opublikowany przez CYBC: Eurovision Cyprus Piątek, 29 listopada 2019

Podczas tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji, Cypr reprezentowała gwiazda greckiej muzyki Tamta z piosenką “Replay”. Jej wybór został ogłoszony 21 grudnia 2018 roku. Podczas finału w Tel Awiwie artystka uplasowała się na trzynastym miejscu.

 

Joanna Nowotka

Z Eurowizją jestem związana od małego, ponieważ co roku cała rodzina ją śledzi. Kocham Eurowizję za różnorodność, talenty i przymrużenie oka. Doceniam folkowe brzmienia oraz wyraziste, emocjonalne ballady. Na co dzień interesuje się Bałkanami i Bliskim Wschodem, więc reprezentacje tych państw przyciągają mnie najbardziej. Prywatnie, studiuję psychologię społeczną w Collegium Civitas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *