Site Loader

Na oficjalnej stronie internetowej Konkursu Piosenki Eurowizji – eurovision.tv, pojawił się artykuł mówiący o tym, że 64. edycja konkursu odbędzie się w Rotterdamie. Następnie na stronie zmieniły się dane, a jako miasto-gospodarz umieszczone było Maastricht. Nie wiadomo, czy ogłoszenie gospodarza Eurowizji na dwa dni przed planowanym terminem jest wpadką organizatorów, czy wyłącznie testem obu opcji na stronie internetowej Konkursu. Być może jest to żart! 

Na chwilę po godzinie 19:00 strona eurovision.tv na liście wszystkich Konkursów Piosenki Eurowizji w historii oraz liście wszystkich konkursów zorganizowanych w Holandii, umieściła odnośnik do artykułu zatytułowanego “Rotterdam 2020”, w którym wypisane były nazwiska producentów i inne informacje o nadchodzącej Eurowizji oraz umieszczone zostało zdjęcie Ahoy Areny, w której potencjalnie odbędzie się nadchodząca Eurowizji. O godzinie 19:24 Rotterdam znika z eurovision.tv, a o 19:35 sekcja ta zmienia się na “Maastricht 2020”:  Ahoy Arenę zastąpiła MECC Arena, drugi z potencjalnych gospodarzy. Nie wiadomo, czy ogłoszenie Rotterdamu jako gospodarza Eurowizji 2020 było wpadką organizatorów, którzy szybko zastąpili stronę jej odpowiednikiem dla Maastricht, czy wyłącznie testem obu wersji artykułu. Obecnie żadna ze stron nie działa.

Oficjalne ogłoszenie gospodarza Eurowizji 2020 holenderski nadawca zaplanował na specjalną audycję o godzinie 11:58, 30 sierpnia!

Kamil Polewski

Mam 17 lat, a Eurowizję oglądam od dziecka - pierwszy konkurs, który pamiętam, to 2006 rok i występ Anny Vissi. Fanem stałem się w 2014 roku, a już dwa lata później śledziłem Eurowizję bardzo dogłębnie. Moje ulubione utwory to "1944", "Arcade" i "Quedate conmigo". Na co dzień jestem uczniem klasy społeczno-prawnej I LO w Inowrocławiu, interesuję się polityką, geografią i historią, a także językami obcymi i Skandynawią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *