Site Loader

Gwiazda tureckiej muzyki oraz jedna z najlepiej zapamiętanych reprezentantek na Eurowizji – Hadise wydała nowy singiel. Posłuchajcie “Geliyorum Yanına”!

Najnowsza piosenka Hadise “Geliyorum Yanına” już dwa dni po premierze zdobywa szczyty tureckich list przebojów oraz ogromną popularność w serwisach muzycznych. Teledysk został obejrzany prawie 3 miliony razy w niecałe 72 godziny! Ten wakacyjny hit został stworzony przez inne gwiazdy tureckiej muzyki Gülşen i Ozana Çolakoğlu.

Hadise reprezentowała Turcję podczas 54. Konkursu Piosenki Eurowizji, który odbył się w 2009 roku w Moskwie. Piosenka “Düm Tek Tek” w finale uplasowała się na czwartym miejscu oraz stała się wielkim hitem. Do dzisiaj znana jest wszystkim fanom Eurowizji. To właśnie ten konkurs pomógł Hadise w karierze. Po eurowizyjnym sukcesie stała się gwiazdą, a każda jej piosenka zdobywa ogromną popularność.

Joanna Nowotka

Z Eurowizją jestem związana od małego, ponieważ co roku cała rodzina ją śledzi. Kocham Eurowizję za różnorodność, talenty i przymrużenie oka. Doceniam folkowe brzmienia oraz wyraziste, emocjonalne ballady. Na co dzień interesuje się Bałkanami i Bliskim Wschodem, więc reprezentacje tych państw przyciągają mnie najbardziej. Prywatnie, studiuję psychologię społeczną w Collegium Civitas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *