Site Loader

Tamta nawiązała współpracę z greckim raperem SNIK! Sprawdźcie efekty!

Nowa piosenka “Senorita” już króluje w Grecji i na Cyprze po premierze na najważniejszej gali i rozdaniu nagród Mad Video Music Awards 2019 by Coca-Cola. SNIK zaprosił do współpracy tegoroczną reprezentantkę Cypru na Konkursie Piosenki Eurowizji, a ona zaprezentowała nam się w kolejnej odsłonie. Artystka znana jest ze swojej odwagi modowej, a także eksperymentowania ze swoim wizerunkiem oraz muzyką, co usłyszymy i zobaczymy w teledysku do najnowszej piosenki. To idealny utwór, aby relaksować się i korzystać z ciepłych dni.

Tamta reprezentowała Cypr podczas 64. Konkursu Piosenki Eurowizji w Tel Awiwie z piosenką “Replay”. Gwiazda zdobyła 109 punktów, co przełożyło się na 13. miejsce w półfinale.

Joanna Nowotka

Z Eurowizją jestem związana od małego, ponieważ co roku cała rodzina ją śledzi. Kocham Eurowizję za różnorodność, talenty i przymrużenie oka. Doceniam folkowe brzmienia oraz wyraziste, emocjonalne ballady. Na co dzień interesuje się Bałkanami i Bliskim Wschodem, więc reprezentacje tych państw przyciągają mnie najbardziej. Prywatnie, studiuję psychologię społeczną w Collegium Civitas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *