Site Loader

Ruth Lorenzo – jedna z najpopularniejszych hiszpańskich wokalistek oraz reprezentantka Hiszpanii podczas 59. Konkursu Piosenki Eurowizji w Kopenhadze właśnie opublikowała teledysk do swojego najnowszego utworu zatytułowanego Underworld.

Underworld jest pierwszym utworem z najnowszej, trzeciej już płyty wokalistki. Energiczny, łączący ze sobą elementy rocka, popu i country singiel znacząco różni się od propozycji Dancing In The Rain, którą Ruth zaprezentowała na scenie w Kopenhadze. Przy jego tworzeniu artystka współpracowała m. in. z Chrisem Wahlem, który jest jednym z autorów piosenki Riot Ditte Marie – uczestniczki zeszłorocznych duńskich preselekcji Dansk Melodi Grand Prix, wyłaniających reprezentanta Danii podczas Eurowizji 2018 w Lizbonie.

Maciej Karcz

Eurowizję śledzę nieprzerwanie od 2014 roku. Tym, co przyciąga mnie do tego widowiska jest przede wszystkim jednoczenie kultur z najskrytszych zakątków Europy i poznawanie coraz to ciekawszych brzmień. Szczególną sympatią w konkursie darzę Australię oraz Włochy i Szwajcarię. Na co dzień interesuję się językami obcymi, podróżami i fotografią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *