Site Loader

Po konferencji z udziałem wszystkich uczestników Eurowizji Junior 2019, porozmawialiśmy krótko z reprezentantką Polski – Viki Gabor, która w barwach naszego kraju wykona utwór “Superhero”. Jak nastraja się przed próbą dla jury i którzy polscy reprezentanci dali jej eurowizyjne porady? 

PFE: Cześć, Viki! Dzisiaj przed tobą próba dla jurorów. Jak się z tym czujesz? Jesteś zdenerwowana, czy podchodzisz z dystansem do tego, jak ocenią cię jurorzy?

Viki: Generalnie, jestem bardzo podekscytowana! Chcę wiedzieć, jakie oni mają opinie o moim występie, więc czekam już na finał, żeby zobaczyć, jakie miejsce uda mi się zdobyć. Jestem podekscytowana, dzisiaj były próby i wszystko idzie dobrze.

Viki Gabor dzisiaj podczas próby generalnej

PFE: Czy któryś z byłych polskich reprezentantów bądź reprezentantek w konkursach Eurowizji dał ci jakieś porady odnośnie przygotowań w tych ostatnich chwilach przed występami?

Viki: Spotkałam się z Tulią ostatnio! Są naprawdę fajne, życzyły mi powodzenia. Trzymają za mnie kciuki. Także Roksana Węgiel, która wygrała w zeszłym roku, jest super i powiedziała, żebym była sobą, żeby się skupić i dać z siebie wszystko. Roxie trzyma za nas wszystkich kciuki.

PFE: Życzę powodzenia podczas dzisiejszej próby jury i jutro podczas finału!

Viki: Dziękuję bardzo!

Kamil Polewski

Mam 17 lat, a Eurowizję oglądam od dziecka - pierwszy konkurs, który pamiętam, to 2006 rok i występ Anny Vissi. Fanem stałem się w 2014 roku, a już dwa lata później śledziłem Eurowizję bardzo dogłębnie. Moje ulubione utwory to "1944", "Arcade" i "Quedate conmigo". Na co dzień jestem uczniem klasy społeczno-prawnej I LO w Inowrocławiu, interesuję się polityką, geografią i historią, a także językami obcymi i Skandynawią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *